Co w telewizji piszczy dzisiaj ?

Wiele osób chciałoby usiąść przed telewizorem i odpocząć. Wtedy również mielibyśmy ochotę pooglądać coś faktycznie sensownego. Ale nie za każdym razem dajemy radę trafić na jakiś sensowny film, lub program. Dlatego przydatny jest rozkład jazdy każdej z propozycji, które są pokazywane na różnych kanałach. Telewizyjny rozkład jazdy, to program TV da się zobaczyć na stronie internetowej, ale można też pomyśleć o tym, by znaleźć zwykły program z gazetą.

telewizja

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Mając papierowy program możemy sobie planować, co będziemy oglądać przez cały tydzień. To idealna opcja, bo nie będzie trzeba tracić czasu na rzeczy, które nas nie interesują. Możemy jak wiadomo również wziąć pod uwagę na przykład to, że pewne programy można nagrać. Jeżeli je nagramy, to potem będziemy mogli przewinąć reklamy i wtedy nie będziemy tracić czasu. Tak, więc naprawdę warto pozastanawiać się, czy jednak nie zainwestować tych paru groszy w normalny program TV, który kiedyś był we wszystkich domach.

Czasopismo z programem telewizyjnym

Gdy nie chcielibyśmy przegapić żadnego programu w TV, to musimy wiedzieć, w którym momencie będzie on nadawany. Tak, więc niezbędny jest nam program TV, czyli rozpiska każdej propozycji na różnych kanałach. Nie jest trudno taki program znaleźć w Internecie. Można również znaleźć w kiosku zwykłą wersję programu telewizyjnego. Nie jest to kosztowna rzecz. A rzeczywiście owy program w gazecie może wszystko uprościć. Można zerknąć z wyprzedzeniem, jakie produkcje filmowe, czy też seriale albo programy o tematyce kulturalnej lub publicystyczne będą pokazywane na różnych kanałach i w jakiś sposób można dostosować sobie do nich plan dnia.

telewizja

Autor: David Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy też ustawić sobie nagranie na wybraną godzinę, żeby nie przegapić tego, co chcielibyśmy obejrzeć. Oczywiście wiele osób ma tak, że TV w ich mieszkaniach jest włączony ciągle. Przez, to niestety brakuje ludziom czasu na inne spędzanie czasu, bo telewizor gra przez cały wolny czas. Ale, jeżeli sensownie zaplanujemy sobie czas przed telewizorem, to nikt nie będzie narzekał, że brak mu na coś czasu bo oglądał TV.