Interesującą ofertą okazuje się sportowa kamera Sony hdr-as100

Sporo sportowców, zwłaszcza tych, którzy podczas treningów robią trudne akrobacje, pragnie aby ich umiejętności były uwiecznione. Nie zawsze pojawia się ewentualność, aby zrobiły to osoby trzecie, zwłaszcza jeśli przemieszcza się na rowerze, dlatego takim osobom pokazywana jest kamera Sony hdr-as100. Mała, leciutka, a równocześnie dająca szansę zapisywania obrazu w jakości full hd sprawia, że takie nagranie staje się nie tylko świetną pamiątką, lecz też czymś, czym pragniemy się podzielić w szerszym gronie.

Sprzęt z GoPro

Autor: Josh Larios
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki odpowiednim mocowaniom, możemy ją posiadać przypiętą do kasku, do kierownicy roweru, lecz też do gogli, więc będziemy mogli w niej nagrać dosłownie wszystko. Co więcej ma ona specjalną obudowę ochronną, którą w razie potrzeby będziemy mogli zamocować, żeby mieć szansę nurkować na głębokość 5 metrów. Taka obudowa jest także osłoną przed wstrząsami spowodowanymi spuszczeniem kamery, oraz przed pyłem, więc trzeba ją trzymać pod ręką. Ciekawy przykład: dla kogo sony hdr-as100?.

Gopro Hero 4 Silver oferowana jest z ekranem dotykowym

Jeżeli szukamy kamery, która zezwoli nam na robienie głębszych zanurzeń, jakie zazwyczaj są robione podczas nurkowania, to należy sprawdzić, co ciekawego może nam zaproponować kamera Gopro Hero 4 Silver. Niewielka, solidnie mocowana właściwie do każdej nawierzchni, posiadająca ekran dotykowy oraz jednocześnie zezwalająca na zanurzanie się do głębokości 40 metrów, bez wątpienia jest marzeniem każdego płetwonurka, który chce uwiecznić obrazy, które sam może w danej chwili podziwiać. W dodatku kamera (sprawdź ofertę od profesjonalnej firmy – kamera bezprzewodowa wifi) ta pozwala na zaznaczanie kluczowych chwil w czasie nagrywania, przez co łatwiej nam będzie do nich wrócić w czasie obrabiania nagrania. Więcej ciekawych informacji odnajdziesz w tym miejscu: polecane gopro hero 4 silver.

Porównajmy przeróżne propozycje

gopro hero

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com

W zależności od tego, w jakich sytuacjach przeważnie będziemy korzystali z naszej kamery, niezbędne będą nam przeróżne jej funkcje. Dlatego tak ważne jest to, aby uważnie obejrzeć wszelkie udogodnienia, przyrównać funkcje różnorakich kamer, ponieważ tylko wtenczas będziemy mieli szansę zakupić tą odpowiednią dla siebie. A trzeba to zrobić, bo kwotowo prezentują się one podobnie.