Jak ochraniać wyświetlacz w komórce?

Najbardziej wrażliwą częścią komórki jest rzecz jasna wyświetlacz.
Współczesne powłoki ochronne świetnie wywiązują się ze swej roli, lecz nawet one nie będą w stanie zagwarantować stuprocentowej skuteczności.

Wymiana ekranu łączy się z kosztem o wartości parędziesięciu złotych (albo większym). Toteż powinniśmy zainwestować w stosowną ochronę wyświetlacza. Najbardziej ekonomicznym podejściem jest zakup folii ochronnej na telefon. Zrobione są z poliwęglanu i pomimo swojej niewielkiej grubości, są bardzo trwałe. Przede wszystkim skutecznie ochronią wyświetlacz naszego telefonu przed zarysowaniem. W przypadku gdy spostrzeżemy nieprzyjemne rysy na folii, można ją wymienić. To kwestia ledwo kilku złotych. Co najważniejsze, naklejanie folii jest bardzo łatwe.

Homar, owoce morza

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Folie skutecznie ochraniają przed rysami. Gorzej radzą sobie, kiedy dojdzie do upadku. Ażeby mieć większe poczucie bezpieczeństwa, powinniśmy zamiast folii poliwęglanowej nabyć szkło hartowane. Koszt zakupu hartowanego szkła na telefon nie jest tak wielki, jak jeszcze kilka miesięcy wstecz.

Jeśli prezentowany tekst okazał się dla Ciebie interesujący, to sprawdź też ten udostępniony (http://a-pro.pl/hurtownia-elektryczna/) w tym miejscu wpis – on także okaże się godny uwagi.

Ceny pomału spadają a dzisiaj niezłej jakości szkło ochronne można kupić już za 25 złotych. Hartowane szkło może uchronić nasz smartfon przed uszkodzeniami, dzięki temu nie wykosztujemy się na reperację. Unikając zniszczeń, będziemy też w stanie drożej zbyć używany telefon.

Koniecznie musimy jednak pamiętać, iż każdy przedni panel komórki ma inne wymiary jak też wycięcia na głośnik (głośniki z bluetooth) lub kamerę. Dlatego szkło hartowane trzeba konkretnie dopasowywać do modelu posiadanego telefonu.