Każdy komputer potrzebuje legalnego oprogramowania — zwłaszcza takie, które są używane w pracy

W Polsce obowiązuje taką ustawę, że każdy laptop, który jest wykorzystywany w biurach, powinien mieć oryginalny program.
Z pewnością wszyscy pamiętamy skandal oraz kompromitację, na jakie wystawiona została policja, kiedy swego czasu okazało się, że pracują oni na nieoryginalnym oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com

Ścigają takie rzeczy wśród obywateli, a sami nie popisali się zbytnio przykładem. Teraz tego typu zachowania są już raczej rzadkie. Wszystkie spółki są świadome tego, że laptopy, które są w obiekcie i używane są przez osoby tam zatrudnione, muszą mieć legalne oprogramowanie, ale także legalny system antywirusowy. To niebywale istotne. Trzeba posiadać na to rachunek oraz w razie kontroli pokazać, że wszystko jest w porządku. Jeśli zamawiamy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset laptopów, to rzecz jasna można liczyć na zniżkę. Będziemy potraktowani niczym najlepsi klienci. W takim wypadku nawet przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, aby przeprowadzić szkolenie z ich systemu. Będzie to na pewno bardzo przydatne, ponieważ badania pokazują, że duża część ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, które zapewnia dany program, gdyż po prostu o nich nie wiemy. Takiego typu szkolenie może być także wykonane zdalnie.

Taka forma jest współcześnie bardziej popularna.

Czy powyższa notatka przekonała Cię do znalezienia pokrewnych? Jeżeli tak, to kliknij tu oraz dodatkowo sprawdź również wypowiedzi na temat!

Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na komputery firmowe, pamiętajmy o tym, że trzeba dostać też gwarancję.