Moda na e-papierosy

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Od pewnego czasu nad Wisłą sytuacja palaczy pogarsza się.

Narzuca się kolejne zakazy. Puszczania dymka w pubach i kawiarniach zakazuje się na terenie całego kraju. Niektóre ośrodki miejskie dodają do tego szlaban na papierosy w parkach i na placach zabaw. Kolejne badania punktują fatalny wpływ substancji smolistych na zdrowie ludzką. Jasna sprawa, skończenie z nałogiem jest niesamowicie trudne i nie każdy może to przezwyciężyć.

Nikotyna uzależnia psychicznie i fizjologicznie. Do pragnienia wzięcia dozy tego alkaloidu dołącza kwestia nawyku. Wieloletnich dymiących ciężko zniechęcić do tytoniu w trakcie picia alkoholu albo gdy próbują się rozluźnić po trudnym dniu roboty. Ratunkiem na te palące problemy są epapierosy.

E-papierosy wyglądają dziwne, jednak kryją w sobie mnóstwo mocnych stron. Najważniejsze jest to, że nie zabrania się palenia ich w miejscach publicznych. Dymek, który zostawia palacz, jest w zupełności przyjazna dla otoczenia. Ba, jeżeli w elektronicznym papierosie znajduje się dodatkowy płyn, mgiełka potrafi mieć miły aromat.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Papierosy elektroniczne wspierają rezygnujących z nałogu. Wynika to z tego, że posiadają niższą dawkę nikotyny, którą jest możliwość dowolnie regulować. Wygląda to jak działanie plastra nikotynowego. Przywiązanie umysłowe od rzeczywistego papierosa ustępuje miejsca przywyknięciu do sztucznego.

Jeżeli sądzisz, że ten tekst jest warty uwagi, to kliknij też ten link – tak samo wartościowe informacje znajdują się w najświeższym wpisie (https://www.attre.eu/lasery-kosmetyczne-medyczne/lasery-diodowe-do-depilacji).

Długoletni nałogowiec, który rzucił nałóg, nierzadko musi coś trzymać w dłoni, gdyż przyzwyczaił się do posiadania w nich fajki. W ten sposób jego problem znika.

E-papierosy to również topowy dodatek, atrakcyjny w kręgach młodych ludzi, dbających o środowisko i formę. Nie wywołują zmiany barwy palców ani zębów. Okazują się pociągającą ofertą dla każdego, kto nie są przywiązani do nikotyny. W Polsce obecnie można dostać aromaty do elektronicznych papierosów o różnorakich odmianach. W sklepach są wonie owocowe, ziołowe i wiele innych. Fajki w końcu stały się pyszne!

Sądzę, iż ten krótki tekst namówił Cię, miłośniku dymka, do wyboru elektronicznego papierosa. Zyska na tym Twoje zdrowie, Twój komfort oraz towarzystwo. A, jeszcze wspomnę, nowoczesne epapierosy i niezbędny do nich e liqiud są o wiele mniej obciążające portfel na co dzień, niż ich śmierdzące odpowiedniki!