Możliwość uwieczniania niesamowitych wypraw niebywale małą kamerką to rewelacyjna rzecz

Każdy, kto kocha adrenalinę i raz na jakiś czas uczestniczy w sportowych ekspedycjach, pewnie chciałby móc nagrywać swoje wyczyny.

akcesoria gopro 4
problem

Autor: Lea Latumahina
Źródło: http://www.flickr.com
Są ludzie, którzy wprost uwielbiają adrenalinę. Biorą udział w różnego rodzaju wyprawach oraz z reguły uprawiają sporty ekstremalne. Sprawia im to po prostu wielką frajdę. Jednak po powrocie do normalnego życia najczęściej mają ochotę podzielić się z bliskimi swymi przygodami. Najlepsze wówczas są filmiki. Ale trudno wyobrazić sobie, żeby ktokolwiek podczas wykonywania różnych akrobacji taszczył kilkukilogramową kamerę. Wobec tego stworzono mini kamerki GoPro. Są one świetne dla ludzi, którzy żyją w ruchu. Ciągle pojawiają się kolejne akcesoria GoPro 4. Obecnie możemy mieć już naprawdę fantastyczny zestaw różnych gadżetów. Podstawą jest oczywiście przyssawka, którą da się zamocować dla przykładu na kasku czy na rowerze. Możemy także nabyć statyw na długich i krótkich nóżkach. Zapewne przyda nam się także wodoszczelne opakowanie, gdybyśmy chcieli wraz z kamerką nurkować oraz filmować podwodny świat. Dla zwolenników zwierząt z pewnością fantastycznym gadżetem będą szelki dla psa. Będziemy mogli na nie przyczepić kamerkę. Wówczas będziemy mieli możliwość zobaczyć, jak wygląda nasz świat z perspektywy naszego pupila.

Możemy również zakupić osłonę na obiektyw, jeśli mamy zamiar robić już bardziej profesjonalne filmy. Z pewnością przydadzą się nam także różnego typu kable, przejściówki i akumulatory, aby kamerka mogła nagrywać dłużej.