Najlepsze drony dla ekspertów marki DJI

Marka DJI znana jest z tego, że oferuje profesjonalne i ogromnie jakościowe drony, które naturalnie nadają się do używania przez profesjonalistów. Bezsprzecznie nie przesadzimy jeśli oznajmimy, iż firma DJI jest współcześnie jedną z najmocniej znanych i popularnych firm, jaka proponuje najlepsze drony na rynku.

Dron z kamerą

Autor: Walter
Źródło: http://www.flickr.com
Jej oferta jest istotnie niezmiernie obszerna, co więcej firma w wielu przypadkach wprowadza na rynek multum nowości. Tym razem firma przedstawiła swojego nowego drona DJI Phantom 3. Odkrywczy phantom 3 został zaprezentowany w dwóch odsłonach – srebrnej dji phantom 3 advanced oraz złotej Professional – dostępne na GoHero. Ich wartością jest to, że w skonfrontowaniu z innymi dronami potrafią one dużo lepiej odnajdywać się w przestrzeni, do tego oprócz kamery pierwszej drony są także wyposażone w małe obiektywy, jakie znajdują się na obudowie, dzięki czemu możemy liczyć na bezpieczne latanie w sytuacji gdy nie działa GPS.

Pokrewną technologię jak ta zdołamy odszukać w starszym modelu drona firmy DJI, to znaczy w dji inspire 1. Nowością w modelu Phantom 3 jest też to, iż został do niego wbudowany nadajnik gps do samochodu pozwalający na stremowanie obrazu HD z kamery, co uprzednio było dodatkiem, który dosyć sporo kosztował – w nowatorskim modelu jest on wbudowany na stałe. Do tego niewątpliwą nowiną i naturalnie zaletą jest to, że model ten potrafi sporo dłużej wznosić się w powietrzu od swoich poprzedników.

Warto jeszcze nadmienić, że wersja srebrna różni się od złotej nie wyłącznie kolorem, ponieważ znaczącą różnicą jest tu odmiana wbudowanej kamery. W wersji Professional odnajdziemy kamerę 4k, natomiast odmiana druga, to znaczy Advanced posiada kamerę 1080p. To tylko niektóre nowości, które firma DJI wprowadziła w nowatorskim modelu drona, niewątpliwie jednak wolno stwierdzić, iż nowy Phantom 3 przedstawia się naprawdę niebywale – zarówno pod względem technicznym, jak również pod względem estetycznym.