Niebywale prosta a także efektowna możliwość przekazu informacji za pomocą telebimów.

Nadzwyczaj nowe i nośne spoty reklamowe w dzisiejszych czasach potrafimy oglądnąć nie tylko w telewizji. oprócz tego do niedawna takie spoty jak również króciutkie scenki reklamowe były branżą tylko TV. Oczywiście te przekazujące wiadomość wizyjną. Bo przecież takowe reklamy były także rozgłaszane w rozgłośniach radiowych. Jednakże wraz z masowym rozkwitem inżynierii a głównie elektroniki owy stan się zmienił.

Współcześnie takie formy reklamy przedstawiają największe agencje reklamowe jak również indywidualni przedsiębiorcy, którzy zainwestowali w tak zwane telebimy – telebim. Telebim jest to powierzchnia emisyjna składająca się sporej ilości jednostkowych barwnych diod led. Telebimy w przypadku korzystań na zewnątrz posiadają ogromną przewagę w porównaniu do projektorów czy ekranów plazmowych wielkoformatowych. Mianowicie są tak skonstruowane, iż nie działają na nie aury atmosferyczne.

W przypadku projektorów czy plazm są one znacząco podatne na opady pogodowe, jakie mogą te sprzęty zepsuć. Dodatkowo przy bardzo dużym

billboardy i telebimy reklamowe

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

nasłonecznieniu obraz na telebimach jest klarowny i bardzo dobrze czytelny, natomiast obraz z rzutnika oraz ekranu plazmowego jest prawie niewidoczny. Właśnie dane korzyści przyczyniły się do tego, że telebim stał się bardzo ważną oraz najbardziej wyrazistą formą reklamy zewnętrznej. Nic tak nie przykuwa wzroku jak wyświetlany spot reklamowy, na niebywale dużej powierzchni. Telebim znalazł również zupełnie inne użycia prócz reklamy.

Otóż dzięki trwałości na warunki atmosferyczne stosowany jest również do transmisji wielkich zdarzeń sportowych czy kulturalnych.https://www.logintrade.pl/e-procurement e-procurementNajczęściej telebimy stosowane są do transmisji meczu piłki nożnej, wyścigów kolarskich czy skoków narciarskich. Bardzo dobrze umiejscowiony i o właściwie dużym ekranie telebim, może przyciągnąć tłumy fanów. Zatem jak ustaliliśmy obecnie telebimy posiadają duże zastosowanie w reklamie oraz mediach (więcej szczegółów). Za ich przyczyną handlowcy są w stanie pozyskać bardzo wielu nowych nabywców, a my przeciętni ludzie jesteśmy w stanie cieszyć z emisji najważniejszych transmisji sportowych.