Ogromnie łatwa rozgrywka planszowa zapewnia mnóstwo radości i posiadamy pełną kontrole nad stawianiem miasta

Rozgrywki planszowe o konstruowaniu miast, rozbudowie czy też poszerzania granic oraz zysków to doskonała zabawa dla każdego. Na rynku polskim posiadamy całą masę rozgrywek o niszczeniu i rozwalaniu. Wobec tego z zamiłowaniem zagramy w grę, w której rozbudowujemy, a nie niszczymy.

planszówka

Autor: wetwebwork
Źródło: http://www.flickr.com

Gra planszowa suburbia daje graczowi całkowitą kontrole nad budowaniem miasta jutra. Gra komponuje się z zwięzłej instrukcji, jaka wszystko objaśnia. Dalej mamy plansze składającą się z trójboków. Następna duża plansza jest do sumowania punktów, co będzie również w grze tworzyło ilość populacji ludzi w mieście. W grze mamy także 4 plansze dla graczy. Do gry dodane są dobrze skonstruowane pomoce dla graczy. A także są żetony pieniędzy, za jakie będziemy mogli kupować budynki i rozbudowywać miasto.

Dodatkowo jest cała mnogość znaczników, które symbolizują budynki budowane w rozgrywce. Ciągłość gry wzmacniają cele, które wybierane są inne co rozgrywkę i znacznik rozpoczynającego gracza. W grze posiadamy możliwość przestrzennego rozbudowania miasta. W czasie rozwoju zdobywamy zyski, takie jak zarobek, z którego co turę będziemy zdołali kupić i budować następne budynki.

W zabawie Suburbia każdy dom w jakiś sposób działa na inne sąsiadujące budynki. Nasz tajemny cel oraz cele do osiągnięć dla wszelkiego gracza powodują zupełnie inny sposób konstrukcji miasta w następnej grze. Ciągłość gry zwiększa także dolosowywane budowle, w jakich w rozgrywce jest istotnie sporo.

Kliknij na odnośnik do strony, on przedstawi Ci temat, który Cię aktualnie zainteresował. Przeczytaj tekst, zawierający ciekawe dane.

W rozgrywce zwycięża ta osoba, jaka ściągnie do własnego miasta jak najwięcej osób, co wskazuje słupek populacji.

planszówka karciana

Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
W zabawę wolno grać samodzielnie w dwóch modelach. Po pierwsze możemy grać zyskując punkty, im więcej punktów zyskamy tym więcej będzie radości. Mamy okazje także później porównywać nasz wynik z przyjaciółmi.

Druga alternatywa gry samodzielnej to zabawa z robotem, gdzie wygrywa gra oraz my. Natomiast gra w żywym rywalem jest też ogromnie rozwojowa. Grze nie ma również żadnych zastojów oraz mieścimy się w terminie gry, czyli rozgrywka twa około 1,5 godziny.