Nowomodne, profesjonalne kopetry do kręcenia filmów

Drony są teraz użytkowane na bardzo dużą skalę. Pozwalają na filmowanie lub robienie zdjęć z dość innego ujęcia, co daje faktycznie sensacyjne wyniki.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Wyśmienitej jakości drony, takie jak dron DJI Inspire 1 PRO, posiadają idealnej jakości parametry i świetną ostrość obrazu, dlatego zdjęcia i filmy nagrywane dzięki dronom, posiadają najwyższą jakość. Drony wykorzystuje się między innymi przy przeróżnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych – koncertach, występach kabaretowych, festiwalach itd.

ekscytujący artykuł? Jeżeli tak sądzisz, kliknij bez wahania tu, gdyż te teksty bez wątpienia również są warte zerknięcia (https://reklamywiktor.pl/oferta/oferta-pracowni-reklamy-wiktor.html).

Mało tego wolno je zastosować również do sesji zdjęciowych i filmów ślubnych, reklamy albo marketingu.

Do jednych z lepszych rodzajów dronów, które dziś mieszczą się na rynku, przylega dron inspire 1, który przeznaczony jest do profesjonalnego użytku. Świadczy o tym choćby cena, która dosięga nawet do 14 tysięcy złotych. Dron charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim wyglądem, a także doskonałymi parametrami, pozwala na profesjonalne filmowanie, albowiem jest wyposażony w kamerę, jaka notuje obraz w standardzie 4K. Urządzenie ręczy zgrabne, widoczne ujęcia, pomocną opcja jest sposobność podglądu na żywo. Dzięki temu możemy systematycznie oglądać, jakie obrazy są notowane poprzez dron, co rzecz jasna daje nam nad nim znacznie większą kontrolę. Dron inspire 1 posiada także inteligentny system zasilania, który zawiadamia użytkownika o pozostałym czasie baterii.

Dron 3DR SOLO

Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com

Równie dużą sławą cieszy się dron 3D Robotics, który wyposażony jest w precyzyjny kontroler lotu oraz 3-osiowy gimbal. Dronem można bezproblemowo sterować przez aplikację na telefony komórkowe, jaka zezwoli nam kontrolować drona, a nawet zaplanować mechaniczny lot. Jako jeden z nielicznych typów, dron 3d robotics posiada przycisk PAUSE, który umożliwia zatrzymanie drona w miejscu, w powietrzu. Dron posiada również wbudowany system kontrolowania baterii. Jeśli będzie ona na wyczerpaniu, użytkownik będzie o tym zawiadomiony, dzięki czemu będzie mógł bezpiecznie sprowadzić dron na ziemię.