Przewidujesz nabycie mieszkania? Na początek sprawdź dewelopera

Plakaty oraz reklamy w mediach. Deweloperzy walczą o klientów jak też przekonują, że to dokładnie ich inwestycja jest niepowtarzalna.
Z zasady magnesem przyciągającym ludzi, którzy chcą kupić nowe mieszkanie jest cena.

Przed realizacją transakcji należy jednakże spraWDzić firmę, która wznosi nasze wymarzone „M”. Jak wybrać dewelopera, by nie żałować? Najpierw sprawdź Archicom opinie. Jak możemy scharakteryzować dobrego dewelopera, a co najważniejsze, jak można odnaleźć dewelopera? To jest bardzo dobre pytanie, które sporadycznie zadają sobie nabywcy. Zwykle przy kupnie domu kierują się ceną, nie zaś wyznacznikiem jakości dewelopera. To trochę jak z samochodami. Kupno niedrogiego to nie zawsze kupno dobrego.
internet

Autor: Muhammad Rafizeldi
Źródło: http://www.flickr.com
archicom opinie
Podstawa to wiarygodność, natomiast tą buduje się poprzez przeszłe inwestycje dewelopera. Dobrze jeśli deweloper stara się wyróżnić oraz zdobywa wyróżnienia za solidność jak też wysokie standardy obsługi . Znakomicie również jeśli deweloper przynależy do PZFD i wdraża normy branżowe, jakie Związek dyktuje własnym członkom. Jeśli mieszkanko kupowane jest na rynku pierwotnym wówczas deweloper odgrywa nadrzędną rolę jako strona transakcji. To właśnie on kalkuluje obiekt transakcji, kalkuluje cenę sprzedaży oraz własny dochód, dobiera wykonawców jak też zostaje rozliczany z wszelkich zapisów umowy z klientem.

Należy przeznaczyć troszkę czasu na poznanie dewelopera, zapoznanie się z prospektem inFormacyjnym inwestycji, który dzisiaj narzuca ustawa deweloperska i zapytanie dotychczasowych nabywców czy wszystko było w porządku.