Rewelacyjna klasa kamery GoPro zezwoli oglądać w ogromnej klasie filmy przesyłane z dronu

Rewelacyjna jakość, ogromnie dobra ostrość, audio oraz użytkowość, to oraz jeszcze mnóstwo zastosowań żądamy od profesjonalnej kamery. Jednakże już dziś możemy robić ujęcia, zdjęcia czy też nakręcać filmy, jakie do niedawna były zarezerwowane jedynie dla ekipy filmowej z ogromnym nakładam kapitału.

gimbal do gopro

Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com

Zalety najbardziej zaawansowanej kamery GoPro spełniają warunki ogromnej jakości i najnowszej technologii. Jest to kamera ukształtowana nie tylko do sportów ekstremalnych, lecz również aż do podniebnych wypraw. Jej nadrzędną zaletą jest lekkość oraz to, że jest niewielkich rozmiarów. Dzięki temu nie ciąży operatorowi filmu i można nią chwytać obraz dosłownie wzdłuż i wszerz. Ta kamera pozwala rejestrować jeszcze szerszą perspektywę za pośrednictwem nadzwyczajnej soczewki, jaka zapisze obraz nie tylko ten, który ma przed sobą, ale i po bokach. Kamera w błyskotliwy sposób dostosowuje ilość klatek na sekundę, aby zagwarantować jak najlepszy obraz filmowy nawet przy niekorzystnym oświetleniu. Więcej tutaj: http://www.gohero.pl/3dr-solo.

Dzięki najnowszej technologii kamera ma wybitną ostrość filmu i potrafi ograniczyć zniekształcenia filmu. W szczególności ma połączenie Wi-Fi, dzięki czemu możemy bezpośrednio obserwować obraz filmowy, jaki kamera zapisuje. Dzięki struktury jest nadzwyczaj poręczna oraz jest łatwa do umocowania na przykład na kasku, dronie, opasce na ręce, dzięki temu pozwala rejestrować realistyczne i urocze ujęcia. Dron z kamerą tej marki na pewno zapisze fenomenalne widoki o pierwszorzędnej jakości dźwięku oraz obrazu.

Kamera GoPro za pomocą swojej lekkości i małych wymiarów jest przystosowana do tego, by rejestrować film z lotu ptaka. Obudowa jednocześnie jest stabilna oraz silna, również atutem jej jest to, że jest wodoodporna, dlatego też przy niepewnej pogodzie daje gwarancje, że ujęcia będą rewelacyjne- www.gohero.pl/fy-g4-3d-gimbal. Drony mogą być tradycyjnym sprzętem kamerzystów czy też fotografów. Ujęcia z lotu ptaka czynią niesamowite odczucie i z pewnością czynią film interesującym. Mogą być użytkowane na uroczystościach na przykład weselach, ale również sesjach plenerowych czy też filmach. Drony mogą być też stosowane przez osoby uprawiające sporty ekstremalne. Dzięki dodatkowej aplikacji na telefonie, opasce czy też kasku, dron z kamerą będzie iść w ślad za sportowcem oraz kręcić jego zachwycające poczynania.