Szeroka skuteczność reklamy na billboardach i telebimach – sprawdź, czy reklama zewnętrzna pasuje do twojego biznesu

W kwestii tego, iż to reklama jest dźwignią handlu, naturalnie nie trzeba nikogo przekonywać. Jak wiele razy kupowałeś coś ze względu na media społecznościowe? Jak często decydujesz się nabyć jakiś produkt tylko z tej przyczyny, iż zobaczyłeś go na telebimie czy też na billboardzie? Reklamy zapadają nam w pamięć, w szczególności te, które są ciekawe i w niezwykły sposób prezentują dany produkt bądź usługę.

By reklama odniosła skuteczność powinnyśmy wykorzystać także właściwą formę reklamy. Jest ich bardzo wiele, niemniej jednak poniektóre są mniej efektywne, a inne bardziej. Wielką skutecznością cechują się reklamy na billboardach i telebimach. Duże tablice przyciągają wzrok przechodniów, dodatkowo jeżeli mijamy daną reklamę kilka czy kilkanaście razy dziennie, to na pewno zapada nam szybciej w pamięć – reklamuj się na telebimie w Łodzi .

telebim

Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com

Taka reklama billboardy w wielu przypadkach umieszczana jest w miejscach, do których nierzadko chadzamy, przykładowo obok galerii handlowych, parków lub centrum miasta. Czasem taką reklamę możemy zobaczyć nawet koło naszego domu. Oglądając tą samą reklamę parę razy dziennie, jesteśmy bardziej skłonni do zakupu opisywanego na niej towaru czy też usługi.

Masa przedsiębiorców perfekcyjnie zdaje sobie sprawę z tego, iż billboard Łódź wzbudzają ogromne zainteresowanie potencjalnych Klientów. Dlatego chętnie wykupują miejsca reklamowe na billboardach – reklamuj się na billboardzie . Duże tablice reklamowe, jakie częstokroć są na domiar tego podświetlane, to doskonały sposób na skuteczną reklamę.

Należałoby zastanowić się także nad reklamą na telebimach. Ekrany ledowe przyciągają uwagę rozmaitością barw oraz zmieniającymi się obrazami, co więcej reklamy na telebimach niosą nam więcej sposobności, bo możemy przedstawić naszą reklamę w formie ruchomej animacji albo filmiku. To sprawia, iż takie reklamy na telebimach nierzadko są znacznie ciekawsze od drugich form reklamowych. Warto zainwestować w stosowną reklamę, gdyż ta inwestycja bez wątpienia okaże się dla nas zyskowna. Im lepsza reklama, tym większy odzew u Konsumentów.