Handmade biżuteria fantastycznym podarunkiem dla bliskiej przyjaciółki

Nie tylko nadchodzące święta są czasem, gdy gorączkowo rozglądamy się za podarunkami. To również wiele innych okazji, w tym urodziny, ważna rocznica lub jubileusz, wymagające znalezienia atrakcyjnego upominku, który spodobałby się naszej koleżance. Z pewnością już nieraz zdążyłeś się przekonać albo z osobistego doświadczenia będąc kobietą znakomicie zdajesz sobie sprawę, iż płeć piękna potrafi być marudna i byle co jej nie uszczęśliwi.

Dlatego musi być to faktycznie przemyślana niespodzianka, a świetnym pomysłem jest handmade biżuteria.Jest nade wszystko unikatowa – nie znajdziesz jej w dziale z dodatkami w najczęściej odwiedzanych sklepach ani u jubilera. Produkowana przez ludzi znających się na rzeczy oraz kochających swoją pracę, którzy własnoręcznie przyszywają kryształki do naszyjników oraz dziergają kolczyki w sposób, który zachwyci zaciekawioną niniejszymi produktami klientelę.

Naszyjnik dla kobiet

Autor: Melissa Ingram
Źródło: http://www.flickr.com

Trudno, a dosłownie niemożliwe będzie trafić na osobę z taką samą biżuterią na swojej szyi lub na nadgarstku, co jest bezapelacyjnym pozytywem ręcznie tworzonych błyskotek. Co więcej handmade biżuteria jest doszlifowana w każdym calu. Nie musisz obawiać się niedociągnięć, odpadających elementów lub ponaciąganych nitek. Jeśli produkt nie spełnia wymogów artysty, pracuje nad nim od nowa, dopiero gdy jest w pełni zadowolony, wystawia go do zakupu – .

Co istotne, częstokrotnie można spersonalizować wyszukany upominek, np. poprosić o określony wzór lub kolor kolczyków, jeśli zdążyliśmy się dowiedzieć, o czym marzy nasza solenizantka. Rękodzieło jest również rewelacyjnym podarunkiem z tego powodu, iż wbrew pozorom artykuły handmade nie są kosztowniejsze od tych oferowanych w sklepie, a zapewniają znacznie lepszą jakość. Płacimy za godziny pracy artysty, który zrobił coś nietuzinkowego oraz wyjątkowego, co mogliśmy kupić, by obdarowując kogoś zrobić mu ogromną radość. Zobacz także: oferta na

Możesz również kupić ciekawe akcesoria handmade do domu, jeżeli twoja przyjaciółka przepada za takimi dodatkami. Szukaj artystów z prawdziwego zdarzenia, którzy z pasją robią wspaniałe cudeńka, a twój podarunek na pewno nie wyląduje na dnie szafy. Pamiętaj, że upominki powinny być dawane od serca, dlatego szukaj idealnego pomysłu, aż znajdziesz coś, co sam chciałbyś bądź sama chciałabyś dostać.