W jaki sposób ochronić smartfon przed uszkodzeniem?

Opakowanie telefonu w śniadaniowy woreczek z tworzywa sztucznego spowoduje zapewne, iż bez problemu przetrzyma on śmigus-dyngus, jednak nie będzie to najlepsza alternatywa w trakcie wypraw nad Bałtyk czy też wyjścia przyjaciółmi na basen.
Z pewnością dużo pewniejsza alternatywą są nowoczesne ochronne etui.

Jak kupić stosowne? Pierwsze, na co trzeba kierować uwagę, to wiadomość wytwórcy o wodoszczelności. Dobrze, jeśli wyraźnie napisane będzie do jakiej głębokości konkretny wyrób gwarantuje szczelność. Informacja typu „w stu proc. odporne na wilgoć” nie mówi niczego, bowiem wskazuje tylko, iż samo etui nie ulegnie uszkodzeniu w czasie kontaktu z wodą. Nas frapuje jednakże wodoodporność, zatem deklaracja, iż wilgoć nie dostanie się do telefonu. Następną sprawą jest zdefiniowanie swych wymogów. Etui w postaci hermetycznego woreczka z pewnością sprawdzi się idealnie w czasie spływu kajakowego albo na pływalni, jednak osoby, jakie chciałby nurkować ze smartfonem (nawet na niedużą głębokość) powinny wypatrywać twardych osłon z solidnym zapięciem jak też doskonale dopasowanymi gumkami. W razie uniwersalnych pokrowców warto również sprawdzić maksymalne rozmiary ochranianego urządzenia, ażeby upewnić się, że aparat telefoniczny w ogóle zmieści się do pokrowca.
Monitor laptopa

Autor: ITU Pictures
Źródło: http://www.flickr.com
Sam wybór wodoodpornych pokrowców jest olbrzymi.

Ten serwis internetowy agencje pracy w irlandii posiada wciągające informacje na opisywany wątek, więc, jeżeli ta kwestia Cię absorbuje, to sprawdź to koniecznie.

Już za kilkadziesiąt (a nawet paręnaście) złotych możemy zakupić uniwersalne etui, które zabezpieczy Twój aparat telefoniczny.

Pamiętajcie jednakże, iż wszelki towar warto najpierw własnoręcznie przetestować (nawet w misie z wodą) chociaż z kawałeczkiem papieru w środku (naturalnie bez smartfona).