W jaki sposób wybrać dobrego dewelopera?

Stawiając na nabycie nowiuteńkiego mieszkania, należy wybrać dobrego dewelopera.
Powinniśmy sprawdzić, jak inwestor spełnia postanowienia ustawy deweloperskiej, czy pomaga klientom z formalnościami związanymi z kredytowaniem jak też co może zaoferować oprócz samego mieszkania.

Od wyboru mieszkania do odbioru klucza prowadzi w wielu przypadkach długa droga, dlatego powinniśmy przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość, zaś po drugie cierpliwie przeanalizować oferty deweloperów. Najlepiej będzie zapytać, co wymarzone własne m ma wliczone w cenę, a za co trzeba będzie dopłacić, zlecając roboty brygadzie budowlanej.
Windows 7

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

Lampy w stylu glamour, czarne

Autor: Nowodvorski Lighting
Źródło: Nowodvorski Lighting
Przy sprawdzaniu dewelopera, powinniśmy wziąć pod uwagę jeszcze inne zagadnienia: pierwsza z nich dotyczy tego, w jaki sposób pomaga on własnym klientom w staraniach o kredyt hipoteczny. Druga z kolei tyczy się wyboru dewelopera, jaki dba o swego mieszkańca nie jedynie przed zakupem, lecz również po nim. Kupno mieszkania jest to ogromny wydatek, który z reguły finansuje kredyt zaciągnięty na 20 lat.

Nie ociągaj się! Jeżeli zaintrygowały Cię przeczytane treści, to z pewnością bieżąca notka (http://www.kolnet.eu/internet-bielsko-biala) na ów temat także Cię skusi. Przejrzyj artykuł o tym zagadnieniu.

Dobrze również zwracać uwagę na to, jak inwestor spełnia postanowienia ustawy deweloperskiej. Jej kluczowym celem jest podniesienie bezpieczeństwa finansowego osób nabywających nieruchomości. Nim deweloperska ustawa weszła w życie, poniektórzy deweloperzy spełniali jej założenia, aby zdobyć zaufanie klientów oraz zdobyć tytuł kompetentnej firmy. Obecnie te założenia są standardem, jaki narzuca litera prawa, dlatego deweloperzy poszukują kolejnych atutów, ażeby wyróżnić się na rynku nieruchomości.

Pewnymi z nich mogą być np. programy rabatowe oraz system pieczy posprzedażowej. Sprawdzonym deweloperem jest przykładowo Archicom Wrocław opinie o owej firmie odnajdziemy w internecie.