W jakie nowości możemy zagrać w najbliższym roku? Krótki ranking ciekawych gier na XBox one

Ciekawostki oraz nowinki w elektronice i grach

Względnie ostatnio na bazar elektroniczny pozostał wypuszczony pierwszy zestaw umożliwiający wprowadzenie do złudnej rzeczywistości. Konstruuje się on ze słuchawek i szczególnej nakładki na oczy, jaka wyświetla obrazy z perspektywy pierwszoosobowej i notuje miejsce głowy.

To właśnie dzięki tej technologii jesteśmy w stanie zdobyć złudzenie, że sami odnajdujemy się w świecie gry, co szczególnie dotkliwe jest w sprawie realizmu odczuć takich jak strach lub osaczenie. Niestety nie jest osiągalnych zbyt dużo gier kompatybilnych z tym wymysłem. Wolno jedynie sobie wyobrażać, co może wyniknąć z połączenia tego urządzenia i techniki wykrywającej ruch. Pewno osiągnięcie pełnego wrażenia wirtualnej rzeczywistości jest bliżej, aniżeli uważamy.

iPhone

Autor: Esther Vargas
Źródło: http://www.flickr.com

Figury ciekawiące się nowościami w aspekcie gier komputerowych zdołały już dowiedzieć się o planach przeniesienia co niektórych dawnych hitów sprzed lat na oryginalne silniki, oraz polepszeniu ich oprawy audiowizualnej. Część wielbicieli jest sceptycznie nastawiona, niemniej jednak osobiście zważam, że jest to nienaganny pomysł oraz życzę mu powodzenia, albowiem możliwość przypomnienia sobie doskonałych tytułów razem z kompletną przyjemnością rozgrywki na dzisiejszym sprzęcie to niezmiernie pociągająca propozycja. Już dzisiaj mamy do czynienia z grami RPG wykonanymi w zamyśle, by przypominać własną mechaniką niegdysiejsze produkcje, niemniej jednak nie są ich bezpośrednimi przeróbkami, ponieważ wprowadzają również własne, śmiałe wyraźnie rozwiązania, jak i prezentują zaskakującą oraz ciekawą fabułę, aby zachęcić odbiorców do głębszego zaznajomienia się z serią. Ale czy aby tylko w grach komputerowych rzeczywistość może być tak wspaniała? Nie! Przekonaj się sam – wejdź na stronę

Nowe technologie

Autor: mastermindsro
Źródło: http://www.flickr.com
Zdziwieniem tudzież nie jest, że beznadziejne, absurdalne, nie nadające się do niczego, przeceniane na każdym kroku, potępione na klęskę w dniu powstania, japońskie konsole oraz firmy są na skraju upadku oraz to tylko kwestia czasu aż ta obraza dla jakiejkolwiek elektroniki zacznie stanowić wyłącznie przeszłość i przestanie gorszyć własnym istnieniem ten piękny świat – Wiko w Polsce. To samo mierzy się wszelakich podrobionych materiałów rodem z Chin, które wyniszczają gospodarkę całego świata oraz trzeba je spalić w oczyszczającym ogniu.