W tym roku na rynku pojawią się rewolucyjne urządzenia marki GoPro.

Rejestrowanie najróżniejszych sportów wyczynowych czy eventów za pomocą kamer GoPro jest aktualnie niesłychanie popularne. Ludzie zwariowali na punkcie owych gadżetów, a marka robi co może, żeby produkować coraz doskonalsze kamerki.

W tym roku w sprzedaży powinien pojawić się dron GoPro Karma strona internetowa. Jest to pierwsze tego rodzaju urządzenie tej firmy, więc jej wielbiciele oczekują z niecierpliwością. Wiemy już, że będzie opcja nagrywania obrazu w rozdzielczości 4K, co da niesłychanie wspaniałe filmy. Obecnie bardzo dużo ludzi używa dronów, by rejestrować najróżniejsze eventy, nie powinno więc dziwić nikogo, iż dron GoPro Karma będzie cieszył się wyjątkową popularnością. Cena niestety będzie raczej wysoka, jednakże ta firma obsługa techniczna eventów znana jest z tego, iż jej towary są wysokiej jakości.
działanie

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Filmowcy amatorzy oraz zawodowi sportowcy ucieszą się na wiadomość, że w tym roku pojawi się też kamerka GoPro 5 Session znacznie więcej znajdziesz na www. Jest to najnowszy produkt tej firmy, skierowany do ludzi, którzy biegają lub jeżdżą na rowerze i pragną nagrywać swoje dokonania. Podobno kamerka ma mieć komponent GPS oraz WiFi. Jeśli więc chcemy dowiedzieć się trochę więcej o kamerce GoPro 5 Session, to znakomitym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do Internetu, gdzie znajdziemy bardzo dużo interesujących wiadomości na temat produktów firmy GoPro.

Jak widać drony oraz kamerki są obecnie wyjątkowo powszechne. Osoby uprawiające sport amatorsko lub profesjonalnie posiadają świetny Wybór, jeżeli chodzi o sprzęt do rejestrowania własnych dokonań.