Czy korzystnie kupować książki mówione? Jakie mamy typy takich audiobooków?

Audiobook to inaczej książka mówiona, co oznacza nagranie dźwiękowe, które zawiera odczytany przez lektora tekst jakiejś publikacji książkowej. Tego rodzaju książka jest zachowana najczęściej na płycie kompaktowej albo mp3, coraz rzadziej spotyka się ją jako kasetę magnetofonową. W USA czy Europie Zachodniej zainteresowanie audiobookami stale rośnie, możemysię spodziewać, że i podobne tendencje zauważalne będą i Polsce.

Czytaj więcej …

Moda na samowydawanie, jaka coraz bardziej upowszechnia się na terenie naszego kraju

Obecnie, jeśli będzie chciało się wydać książkę da się korzystać z paru opcji. Zwykle początkujący autorzy zdecydowani są na współpracę z wydawnictwami, tym bardziej tymi, które reklamują się jako potrafiące sprzedać początkujących pisarzy. Tymczasem będzie także inna możliwość. Mianowicie, chodzi o samowydawanie. Moda na pisarstwo niezależne, która znacznie bardziej rozpowszechnia się w Polsce nie wydaje się być przelotnym trendem, szczególnie, że w tej chwili dyskutuje o tym znacznie większa liczba ludzi.

Czytaj więcej …

Bank głosów pozwoli ci zaprowadzić urozmaicenie, zarówno w centrali telefonicznej, jak także w siedzibie firmy.

Odpowiednie powitanie w centrali telefonicznej okazuje się bardzo istotne, gdyż jest wyrazem grzeczności względem kontaktujących się klientów, jak również pomaga przekazywać różne kluczowe informacje i wskazówki. Jeżeli zatem nie chce się, żeby telefonujących witał surowy sygnał telefoniczny, warto zainwestować w projekt unikalnego komunikatu. Będzie to z pewnością udaną inwestycją.

Czytaj więcej …