Zniewalające tosty na śniadanie – w jakie sposób wybrać toster?

Duża część lekarzy uważa, że dobre śniadanie to podstawa zdrowego trybu życia. Ranne pożywienie powinien dostarczyć organizmowi niezbędnych składników i siły na cały długi dzień. Samo śniadanie powinno być treściwe, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby było także dobre i smaczne. A do przygotowania dobrego śniadania doskonale nadawał się będzie toster, w którym można przypiec tosty, bułki czy też rogaliki.

Autor: KENWOOD
Zasada funkcjonowania tostera jest prosta, należy włożyć chleb do wnętrza urządzenia i po określonym czasie otrzymuje się go dokładnie przyrumienione. Ale dobry toster musi potrafić przyrządzić tosty należycie chrupiące, lecz nie przepieczone, dlatego też aby rzeczywiście się cieszyć smakowitymi posiłkami warto zainwestować w urządzenie markowe, znanej firmy.

Bardzo dobrze w tej kwestii wypadają tostery firmy Kenwood. Toster Kenwood TTM028 (TTM028) jest jednym z prostszych typów, ale tosty przygotowuje przepyszne. Ma pn regulację stopnia zarumienienia, tak więc każdy może przyrządzić sobie takie pieczywo, jakie smakuje mu najbardziej. Ten toster, tak samo jak Toster Kenwood TTM029 (TTM029) charakteryzuje niezwykle ciekawa, barwna kolorystyka. Toster TTM08 jest słonecznie żółty, zaś TTM029 został pomalowany na kolor czerwony z metalowymi elementami. Oba tostery podobnie kosztują i mają podobne parametry, i w praktyce wybór między nimi sprowadzi się do tego, który bardziej się spodoba.

W podobnych cenach są oferowane także urządzenia kolejnej znanej firmy, czyli Philipsa. Dużym zainteresowaniem cieszy się model HD 2686. Oferowany on jest w paru wersjach kolorystycznych, Toster PHILIPS HD 2686/90 () to czarno srebrna obudowa, a z kolei Toster Toster Philips HD2686/30 () oferowany jest w kolorze białym z cienkim czerwonym paskiem. Urządzenia z tej serii mają 8-stopniową regulację grzałek, dzięki czemu można dokładnie dostosować w jakim stopniu ma być przyrumieniona grzanka. Pożądana jest także funkcja ponownego przygrzewania, a kiedy ktoś będzie chciał przyrządzić coś zamrożonego, funkcja do rozmrażania.